SP 2010

V četrtek, 30. septembra, se je začelo SP v agilityju 2010 z uradnim treningom. Uradna stran prvenstva je www.agility-wm.de, stran z video prenosi pa www.agilityvision.com.

Paolo Busan in Lilly

Slovenski reprezentanti so bili letos spet uspešni, Small ekipa je Sloveniji priborila 3. mesto na stopničkah. Individualno je bila najbolj uspešna Silvia Trkman, ki je z obema psičkama zasedla 4. mesto (v Medium in Large). Vsi uvrščeni slovenski tekmovalni pari so se uvrstili skupno med prvih dvajset! Matej in Urška celo med prvo desetorico. Čestitke vsem za trud in odlične rezultate!

Hitrost = 3.67 m/s
Silvia z Bu je imela fantastičen tek z najboljšim časom. Žal Paolo in Lilly nista prišla čez… Matej in Witch sta tekla lepo razen izogibanja na zadnji oviri! Silvia z Bu je imela fantastičen čas a žal eno rušenje. Paolo tudi tokrat ni imel sreče. Matej in Witch pa sta imela super tek in najboljši čas od vseh čistih tekov.